Profil firmy

 

 

04.1998

Založenie firmy Ing. Peter ILLE-EXOpartner na základe zmluvnej spolupráce s nemeckou pobočkou výrobcu systému, firmou EXOMATIC L.u.F. G.m.b.H. a firmou LINCKH Digital Control G.m.b.H..

1999-2000
Vytvorený priamy zmluvný vzťah s výrobcom systému – firmou EXOMATIC AB na úrovni systémového špecialistu. Práce na projektoch v Nemecku.
2001
Rozšírenie obchodných aktivít o predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky. Začiatok spolupráce s firmou MaR-Trade Žilina.
2002
Firma prešla registráciou DPH. Vytvorený priamy obchodný vzťah s firmou Hörburger und Partner – jedným z najväčších dodávateľov EXO-systémov v Nemecku a Rakúsku.
2003
Fúzia firmy EXOMATIC AB so švédskym koncernom REGIN AB,  vytvorenie zmluvného vzťahu s koncernom na úrovni certifikovaného systémového integrátora.
2003 – 2004

Vývoj nového programovacieho štandardu v spolupráci s obchodným partnerom Hörburger und Partner G.m.b.H. v Nemecku  pre vykurovanie, vzduchotechniku, automatizáciu budov. Vzrast predaja nových EXO produktov EXOCOMPACT v tuzemsku.

2004
Zmena v obchodnom vzťahu s nemeckým partnerom, ktorý sa rozšíril a pretransformoval na akciovú spoločnosť Hörburger AG. Začiatok spolupráce s firmou Horvát klimatizácia a vetranie s.r.o.
2005
Na základe rozšírenia obchodných aktivít v Čechách a Rakúsku doplnený zmluvný vzťah s REGIN AB a získaný certifikát RCI – REGIN Certified Integrator.
2006
Vytvorenie obchodného vzťahu s firmou HGA Rakúsko – dnes súčasťou koncernu Schneider Electric. Práce na projekte v Rakúsku.
2007
Rozšírenie spolupráce s firmou SAUTER BC Slovakia Bratislava.
2008

Práce na projektoch pre obchodných partnerov, snaha o upevnenie postavenia systému REGIN na tuzemskom a európskom trhu. Rozvoj spolupráce so slovenskými firmami pôsobiacimi v oblasti vzduchotechniky, vykurovania, vodárenských a plynárenských systémov a automatizácie budov. Viac ako 15-ročné úspešné skúsenosti so systémom Exomatic® – v súčasnosti Regin® potvrdzujú vysoký kredit kvality, spoľahlivosti a konkurencieschopnosti.

2013

Rozširovanie spolupráce so systémom SCHNEIDER®, jeho novej platforme SmartStruxure. Taktiež rozširovanie spolupráce so systémom WAGO®. Snaha o uvádzanie nových riešení  do praxe.

2018

Transformácia formy podnikania na s.r.o. Rozvoj projektových riešení platformy SCHNEIDER ECOstruxure®. Príprava projektových riešení WAGO® s platformou e-Cockpit. Riešenia projektov systémom REGIN® – inovácie systému.